Захист справедливої ціни
04.06.2015
Знайшли товар дешевше, ніж у нас? Ми знизимо ціну!
Ми постійно моніторимо ринок та встановлюємо справедливу ціну! Проте, якщи Ви знайшли ціну нижче - ми змінимо її для Вас!
Як це працює:
На сайті:
1. Заповніть заявку у картці товару позначеного іконкою
.
2. Наш спеціаліст перевірить заявку.
3. Якщо все правильно, протягом 4-х робочих годин ми надішлемо Вам промокод, який компенсує різницю в ціні. Термін дії промокодом 24 години.
У магазині:
1. Покажіть продавцеві посилання на сайт з ціною конкурента*.
2. Продавець перевірить на місці, чи збігається даний товар, і його наявність.
3. Вам буде знижена ціна на покупку даного товару у магазині.
*Список конкурентів:
магазини мережі «Комфі» та інтернет-магазин «Комфі» (www.comfy.ua), магазини мережі «Ельдорадо» та інтернет-магазин «Ельдорадо» (www.eldorado.com.ua), магазини мережі «Алло» та інтернет магазин «Алло» (www.allo.ua), інтернет-магазин «Розетка» (rozetka.com.ua), магазини мережі «Цитрус» та інтернет-магазин «Цитрус» (www.citrus.ua) (тільки смартфони та планшети), інтернет-гіпермаркет «27.ua» (27.ua).
Ми постійно моніторимо ринок та встановлюємо справедливу ціну! Проте, якщи Ви знайшли ціну нижче - ми змінимо її для Вас!
Як це працює:
На сайті:
1. Заповніть заявку у картці товару позначеного іконкою
2. Наш спеціаліст перевірить заявку.
3. Якщо все правильно, протягом 4-х робочих годин ми надішлемо Вам промокод, який компенсує різницю в ціні. Термін дії промокодом 24 години.
У магазині:
1. Покажіть продавцеві посилання на сайт з ціною конкурента*.
2. Продавець перевірить на місці, чи збігається даний товар, і його наявність.
3. Вам буде знижена ціна на покупку даного товару у магазині.
*Список конкурентів:
магазини мережі «Комфі» та інтернет-магазин «Комфі» (www.comfy.ua), магазини мережі «Ельдорадо» та інтернет-магазин «Ельдорадо» (www.eldorado.com.ua), магазини мережі «Алло» та інтернет магазин «Алло» (www.allo.ua), інтернет-магазин «Розетка» (rozetka.com.ua), магазини мережі «Цитрус» та інтернет-магазин «Цитрус» (www.citrus.ua) (тільки смартфони та планшети), інтернет-гіпермаркет «27.ua» (27.ua).
Хиты продаж
Безкоштовна доставка
Код: 7083113
-
10
-
10
-
15
- +7
от 500 ₴/мес
Кешбэк: 50 ₴
Безкоштовна доставка
Код: 7132836
-
15
-
15
-
15
- +7
от 1667 ₴/мес
Кешбэк: 250 ₴
| Тип машины: | автоматическая, стиральная машина |
| Тип загрузки: | фронтальная |
| Максимальная загрузка: | 9 кг |
| Класс энергопотребления: | A+++ |
| Класс стирки: | A |
| Тип двигателя: | инверторный |
Код: 7250659
-
15
-
15
-
3
- +7
от 1400 ₴/мес
Кешбэк: 210 ₴
| Встроенная память, Гб: | 256 |
| Оперативная память, Гб: | 8 |
| Диагональ дисплея: | 6.7 " |
| Матрица: | SUPER AMOLED |
| Аккумулятор: | 5000 мАч |
| Основная камера: | 50 Мп |
| Фронтальная камера: | 12 Мп |
Оплата картой
27 549
Безкоштовна доставка
Код: 7110997
-
24
-
15
-
15
- +7
от 1209 ₴/мес
Кешбэк: 290 ₴
| Диагональ: | 50" |
| Разрешение: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Smart TV: | со Smart TV |
| Частота развертки: | 144 Гц |
| Технология дисплея: | QLED |
Безкоштовна доставка
Код: 7198892
-
15
-
12
-
15
- +7
от 2600 ₴/мес
Кешбэк: 390 ₴
| Диагональ дисплея: | 15.6 " |
| Разрешение дисплея: | 1920 x 1080 |
| Тип матрицы: | IPS |
| Частота обновления экрана: | 144 Гц |
| Покрытие дисплея: | антибликовое |
| Серия процессора: | AMD Ryzen 5 |
| Модель процессора: | 7235HS |
| Базовая частота процессора: | 3.2 ГГц |
| Объем ОЗУ: | 16 Гб |
| Тип накопителя: | SSD |
| Объем SSD диска: | 512 Гб |
| Производитель видеокарты: | NVIDIA |
| Модель видеокарты: | GeForce RTX 3050 |
| Операционная система: | отсутствует |
| Вес: | 2.38 кг |
| Цвет крышки: | серебристый |
Безкоштовна доставка
Код: 6796812
-
3
-
3
-
15
- +7
от 1400 ₴/мес
Кешбэк: 42 ₴

46