Захист справедливої ціни
04.06.2015
Знайшли товар дешевше, ніж у нас? Ми знизимо ціну!
Ми постійно моніторимо ринок та встановлюємо справедливу ціну! Проте, якщо Ви знайшли ціну нижче - ми змінимо її для Вас!
Як це працює:
На сайті:
1. Заповніть заявку у картці товару, позначеного іконкою
.
2. Наш спеціаліст перевірить заявку.
3. Якщо все правильно, протягом 4-х робочих годин ми надішлемо Вам промокод, який компенсує різницю в ціні. Термін дії промокоду 24 години.
У магазині:
1. Покажіть продавцеві посилання на сайт з ціною конкурента*.
2. Продавець перевірить на місці чи збігається даний товар і його наявність.
3. Вам буде знижена ціна на придбання даного товару у магазині.
*Список конкурентів:
магазини мережі «Комфі» та інтернет-магазин «Комфі» (www.comfy.ua), магазини мережі «Ельдорадо» та інтернет-магазин «Ельдорадо» (www.eldorado.com.ua), магазини мережі «Алло» та інтернет магазин «Алло» (www.allo.ua), інтернет-магазин «Розетка» (rozetka.com.ua).
Ми постійно моніторимо ринок та встановлюємо справедливу ціну! Проте, якщо Ви знайшли ціну нижче - ми змінимо її для Вас!
Як це працює:
На сайті:
1. Заповніть заявку у картці товару, позначеного іконкою
2. Наш спеціаліст перевірить заявку.
3. Якщо все правильно, протягом 4-х робочих годин ми надішлемо Вам промокод, який компенсує різницю в ціні. Термін дії промокоду 24 години.
У магазині:
1. Покажіть продавцеві посилання на сайт з ціною конкурента*.
2. Продавець перевірить на місці чи збігається даний товар і його наявність.
3. Вам буде знижена ціна на придбання даного товару у магазині.
*Список конкурентів:
магазини мережі «Комфі» та інтернет-магазин «Комфі» (www.comfy.ua), магазини мережі «Ельдорадо» та інтернет-магазин «Ельдорадо» (www.eldorado.com.ua), магазини мережі «Алло» та інтернет магазин «Алло» (www.allo.ua), інтернет-магазин «Розетка» (rozetka.com.ua).
Хіти продаж
Безкоштовна доставка
Код: 7083113
-
10
-
10
-
15
- +7
від 500 ₴/міс
Кешбек: 50 ₴
Безкоштовна доставка
Код: 7132836
-
15
-
15
-
15
- +7
від 1667 ₴/міс
Кешбек: 250 ₴
| Тип машини: | автоматична, пральна машина |
| Тип завантаження: | фронтальне |
| Максимальне завантаження: | 9 кг |
| Клас енергозбереження: | A+++ |
| Клас прання: | A |
| Тип двигуна: | інверторний |
Код: 7250659
-
15
-
15
-
3
- +7
від 1400 ₴/міс
Кешбек: 210 ₴
| Вбудована пам’ять, Гб: | 256 |
| Оперативна пам'ять, Гб: | 8 |
| Діагональ дисплея: | 6.7 " |
| Матриця: | SUPER AMOLED |
| Акумулятор: | 5000 мАг |
| Основна камера: | 50 Мп |
| Фронтальна камера: | 12 Мп |
Оплата карткою
27 549
Безкоштовна доставка
Код: 7110997
-
24
-
15
-
15
- +7
від 1209 ₴/міс
Кешбек: 290 ₴
| Діагональ: | 50" |
| Роздільна здатність: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Частота розгортки: | 144 Гц |
| Технологія дисплея: | QLED |
Безкоштовна доставка
Код: 7198892
-
15
-
12
-
15
- +7
від 2600 ₴/міс
Кешбек: 390 ₴
| Діагональ дисплея: | 15.6 " |
| Роздільна здатність дисплея: | 1920 x 1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрана: | 144 Гц |
| Покриття дисплея: | антиблікове |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора: | 7235HS |
| Базова частота процесора: | 3.2 ГГц |
| Об'єм ОЗП: | 16 Гб |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD диска: | 512 Гб |
| Виробник відеокарти: | NVIDIA |
| Модель відеокарти: | GeForce RTX 3050 |
| Операційна система: | відсутня |
| Вага: | 2.38 кг |
| Колір кришки: | сріблястий |
Безкоштовна доставка
Код: 6796812
-
3
-
3
-
15
- +7
від 1400 ₴/міс
Кешбек: 42 ₴

46