Результати пошуку
Найкращі цінові пропозиції
ще
32
товари
Код: 7250650
-
20
-
20
-
3
- +7
від 1275 ₴/міс
Кешбек: 255 ₴
| Вбудована пам’ять, Гб: | 256 |
| Оперативна пам'ять, Гб: | 8 |
| Діагональ дисплея: | 6.7 " |
| Матриця: | Super AMOLED Plus |
| Акумулятор: | 5000 мАг |
| Основна камера: | 50 Мп |
| Фронтальна камера: | 12 Мп |
Оплата карткою
33 249
Безкоштовна доставка
Код: 7101129
-
15
-
15
-
6
- +7
від 2334 ₴/міс
Кешбек: 350 ₴
| Діагональ: | 55" |
| Роздільна здатність: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Частота розгортки: | 100 Гц |
| Технологія дисплея: | Neo QLED |
Безкоштовна доставка
Код: 6319154
-
15
-
15
-
6
- +7
від 1667 ₴/міс
Кешбек: 250 ₴
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Система розморожування: | No Frost |
| Розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Морозильна камера: | нижнє розташування |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Загальнокорисний об'єм: | 328 л |
Безкоштовна доставка
Код: 7198892
-
15
-
12
-
6
- +7
від 2600 ₴/міс
Кешбек: 390 ₴
| Діагональ дисплея: | 15.6 " |
| Роздільна здатність дисплея: | 1920 x 1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрана: | 144 Гц |
| Покриття дисплея: | антиблікове |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора: | 7235HS |
| Базова частота процесора: | 3.2 ГГц |
| Об'єм ОЗП: | 16 Гб |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD диска: | 512 Гб |
| Виробник відеокарти: | NVIDIA |
| Модель відеокарти: | GeForce RTX 3050 |
| Операційна система: | відсутня |
| Вага: | 2.38 кг |
| Колір кришки: | сріблястий |
Безкоштовна доставка
Код: 6910457
-
20
-
15
-
6
- +7
від 675 ₴/міс
Кешбек: 135 ₴
| Тип: | вертикальний, акумуляторний |
| Потужність, що споживається: | 550 Вт |
| Пилозбірник: | контейнер (циклон), без мішка |
| Насадки і щітки: | щілинна, турбо, для ламінату/паркету/плитки (сухе), міні турбо |
Код: 7163547
-
3
-
3
-
3
- +7
від 667 ₴/міс
Кешбек: 20 ₴
Хіти продаж
Безкоштовна доставка
Код: 7083113
-
10
-
10
-
3
- +7
від 460 ₴/міс
Кешбек: 46 ₴
Безкоштовна доставка
Код: 7132836
-
15
-
15
-
6
- +7
від 1667 ₴/міс
Кешбек: 250 ₴
| Тип машини: | автоматична, пральна машина |
| Тип завантаження: | фронтальне |
| Максимальне завантаження: | 9 кг |
| Клас енергозбереження: | A+++ |
| Клас прання: | A |
| Тип двигуна: | інверторний |
Код: 7250659
-
15
-
15
-
3
- +7
від 1400 ₴/міс
Кешбек: 210 ₴
| Вбудована пам’ять, Гб: | 256 |
| Оперативна пам'ять, Гб: | 8 |
| Діагональ дисплея: | 6.7 " |
| Матриця: | SUPER AMOLED |
| Акумулятор: | 5000 мАг |
| Основна камера: | 50 Мп |
| Фронтальна камера: | 12 Мп |
Оплата карткою
27 549
Безкоштовна доставка
Код: 7110997
-
15
-
15
-
6
- +7
від 1934 ₴/міс
Кешбек: 290 ₴
| Діагональ: | 50" |
| Роздільна здатність: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Частота розгортки: | 144 Гц |
| Технологія дисплея: | QLED |
Безкоштовна доставка
Код: 7198892
-
15
-
12
-
6
- +7
від 2600 ₴/міс
Кешбек: 390 ₴
| Діагональ дисплея: | 15.6 " |
| Роздільна здатність дисплея: | 1920 x 1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрана: | 144 Гц |
| Покриття дисплея: | антиблікове |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора: | 7235HS |
| Базова частота процесора: | 3.2 ГГц |
| Об'єм ОЗП: | 16 Гб |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD диска: | 512 Гб |
| Виробник відеокарти: | NVIDIA |
| Модель відеокарти: | GeForce RTX 3050 |
| Операційна система: | відсутня |
| Вага: | 2.38 кг |
| Колір кришки: | сріблястий |
Безкоштовна доставка
Код: 6796812
-
3
-
3
-
3
- +7
від 1433 ₴/міс
Кешбек: 43 ₴

1