Результати пошуку
Найкращі цінові пропозиції
ще
32
товари
Безкоштовна доставка
Код: 7240233
-
24
-
25
-
3
- +7
від 2600 ₴/міс
Кешбек: 650 ₴
| Вбудована пам’ять, Гб: | 256 |
| Оперативна пам'ять, Гб: | 12 |
| Діагональ дисплея: | 6.9 " |
| Матриця: | Dynamic AMOLED 2x |
| Акумулятор: | 5000 мАг |
| Основна камера: | 200 Мп |
| Фронтальна камера: | 12 Мп |
Оплата карткою
25 649
Безкоштовна доставка
Код: 7101112
-
15
-
12
-
10
- +7
від 1800 ₴/міс
Кешбек: 270 ₴
| Діагональ: | 43" |
| Роздільна здатність: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Частота розгортки: | 50 Гц |
| Технологія дисплея: | QLED |
Безкоштовна доставка
Код: 6319154
-
15
-
12
-
15
- +7
від 1767 ₴/міс
Кешбек: 265 ₴
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Система розморожування: | No Frost |
| Розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Морозильна камера: | нижнє розташування |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Загальнокорисний об'єм: | 328 л |
Оплата карткою
24 839
Безкоштовна доставка
Код: 7122172
-
15
-
10
-
10
- +7
від 1800 ₴/міс
Кешбек: 270 ₴
| Діагональ дисплея: | 16 " |
| Роздільна здатність дисплея: | 1920 x 1200 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрана: | 60 Гц |
| Покриття дисплея: | матове |
| Серія процесора: | Intel® Core™ i5 (13 покоління) |
| Модель процесора: | 1334U |
| Базова частота процесора: | 1.3 ГГц |
| Об'єм ОЗП: | 16 Гб |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD диска: | 512 Гб |
| Модель відеокарти: | Intel UHD Graphics |
| Операційна система: | DOS |
| Вага: | 1.53 кг |
| Колір кришки: | сріблястий |
| Час роботи вiд батареї: | 8 год. |
Код: 6639249
-
10
-
10
-
15
- +7
від 250 ₴/міс
Кешбек: 25 ₴
Код: 6854155
-
3
-
3
-
10
- +7
від 267 ₴/міс
Кешбек: 8 ₴
Хіти продаж
Безкоштовна доставка
Код: 6986991
-
10
-
10
-
15
- +7
від 320 ₴/міс
Кешбек: 32 ₴
Безкоштовна доставка
Код: 7132836
-
15
-
12
-
15
- +7
від 1667 ₴/міс
Кешбек: 250 ₴
| Тип машини: | автоматична, пральна машина |
| Тип завантаження: | фронтальне |
| Максимальне завантаження: | 9 кг |
| Клас енергозбереження: | A+++ |
| Клас прання: | A |
| Тип двигуна: | інверторний |
Безкоштовна доставка
Код: 7094873
-
10
-
10
-
6
- +7
від 1170 ₴/міс
Кешбек: 117 ₴
| Вбудована пам’ять, Гб: | 256 |
| Оперативна пам'ять, Гб: | 8 |
| Діагональ дисплея: | 6.7 " |
| Матриця: | SUPER AMOLED |
| Акумулятор: | 5000 мАг |
| Основна камера: | 50 Мп |
| Фронтальна камера: | 13 Мп |
Оплата карткою
7 599
Безкоштовна доставка
Код: 7134241
-
15
-
6
-
10
- +7
від 534 ₴/міс
Кешбек: 80 ₴
| Діагональ: | 32" |
| Роздільна здатність: | 1366 х 768 (WXGA) |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Частота розгортки: | 60 Гц |
Оплата карткою
29 439
Безкоштовна доставка
Код: 7196472
-
24
-
15
-
10
- +7
від 1334 ₴/міс
Кешбек: 320 ₴
| Діагональ дисплея: | 15.6 " |
| Роздільна здатність дисплея: | 1920 x 1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрана: | 60 Гц |
| Покриття дисплея: | матове |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора: | 5825U |
| Базова частота процесора: | 2.0 ГГц |
| Об'єм ОЗП: | 32 Гб |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD диска: | 1 Тб |
| Модель відеокарти: | Radeon Graphics |
| Операційна система: | відсутня |
| Вага: | 1.49 кг |
| Колір кришки: | сріблястий |
| Час роботи вiд батареї: | 8 год. |
Код: 6578271
-
3
-
6
-
10
- +7
від 334 ₴/міс
Кешбек: 20 ₴

12