Стати партнером
29.11.2021
Стати партнером
Foxtrot.ua: найбільша мережа в Україні!
Бажаете отримати доступ до мільйонної аудиторії Фокстрот? Почніть продавати з нами на Foxtrot.ua - збільште свої продажі в кілька кліків
стати партнером

Кількість відвідувань сайту
Понад 100 мільйонів відвідувачів переглядають і купують товари на сайті Foxtrot.ua щорічно і усі вони потенційні клієнти для ваших товарів.

Просування в соціальних мережах
Мережа Фокстрот в соцмережах - це топові позиції серед компаній-продавців в Україні з охопленням користувачів більше 10 мільйонів і додатковий канал залучення потенційних клієнтів!
стати партнером

З пропозиціями співпраці звертайтесь marketplace@foxtrot.ua
Стати партнером
Хіти продаж
Безкоштовна доставка
Код: 6986991
-
10
-
10
-
15
- +7
від 320 ₴/міс
Кешбек: 32 ₴
Безкоштовна доставка
Код: 7132836
-
15
-
12
-
15
- +7
від 1667 ₴/міс
Кешбек: 250 ₴
| Тип машини: | автоматична, пральна машина |
| Тип завантаження: | фронтальне |
| Максимальне завантаження: | 9 кг |
| Клас енергозбереження: | A+++ |
| Клас прання: | A |
| Тип двигуна: | інверторний |
Безкоштовна доставка
Код: 7094873
-
10
-
10
-
6
- +7
від 1170 ₴/міс
Кешбек: 117 ₴
| Вбудована пам’ять, Гб: | 256 |
| Оперативна пам'ять, Гб: | 8 |
| Діагональ дисплея: | 6.7 " |
| Матриця: | SUPER AMOLED |
| Акумулятор: | 5000 мАг |
| Основна камера: | 50 Мп |
| Фронтальна камера: | 13 Мп |
Оплата карткою
7 504
Безкоштовна доставка
Код: 7134241
-
15
-
6
-
10
- +7
від 527 ₴/міс
Кешбек: 79 ₴
| Діагональ: | 32" |
| Роздільна здатність: | 1366 х 768 (WXGA) |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Частота розгортки: | 60 Гц |
Оплата карткою
29 439
Безкоштовна доставка
Код: 7196472
-
24
-
15
-
10
- +7
від 1334 ₴/міс
Кешбек: 320 ₴
| Діагональ дисплея: | 15.6 " |
| Роздільна здатність дисплея: | 1920 x 1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрана: | 60 Гц |
| Покриття дисплея: | матове |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора: | 5825U |
| Базова частота процесора: | 2.0 ГГц |
| Об'єм ОЗП: | 32 Гб |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD диска: | 1 Тб |
| Модель відеокарти: | Radeon Graphics |
| Операційна система: | відсутня |
| Вага: | 1.49 кг |
| Колір кришки: | сріблястий |
| Час роботи вiд батареї: | 8 год. |
Безкоштовна доставка
Код: 6578271
-
3
-
6
-
10
- +7
від 334 ₴/міс
Кешбек: 20 ₴

1