Відділ корпоративного продажу
07.10.2020Бізнес — це наше хобі!
Давайте разом робити бізнес, і робити гроші.
Ми націлені будувати відкриті, довготривалі та взаємовигідні відносини.
Запрошуємо Вас стати нашим партнером на довгі роки!
Офіс
Менеджер з розвитку нових клієнтів
Юлія
Менеджер з роботі з корпоративними клієнтами по подарунковим сертифікатам
Ірина
+38 (044)537 48 00 in *73738
Krotova-I@foxtrot.ua
Звертатися з питань
- гуртових закупок
- комерційних закупок
- тендерів
Хіти продаж
Безкоштовна доставка
Код: 7132836
-
15
-
12
-
15
- +7
від 1667 ₴/міс
Кешбек: 250 ₴
| Тип машини: | автоматична, пральна машина |
| Тип завантаження: | фронтальне |
| Максимальне завантаження: | 9 кг |
| Клас енергозбереження: | A+++ |
| Клас прання: | A |
| Тип двигуна: | інверторний |
Безкоштовна доставка
Код: 7250661
-
15
-
15
-
3
- +7
від 1400 ₴/міс
Кешбек: 210 ₴
| Вбудована пам’ять, Гб: | 256 |
| Оперативна пам'ять, Гб: | 8 |
| Діагональ дисплея: | 6.7 " |
| Матриця: | SUPER AMOLED |
| Акумулятор: | 5000 мАг |
| Основна камера: | 50 Мп |
| Фронтальна камера: | 12 Мп |
Оплата карткою
7 314
Безкоштовна доставка
Код: 7134241
-
15
-
6
-
15
- +7
від 514 ₴/міс
Кешбек: 77 ₴
| Діагональ: | 32" |
| Роздільна здатність: | 1366 х 768 (WXGA) |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Частота розгортки: | 60 Гц |
Безкоштовна доставка
Код: 7177448
Ігровий ноутбук ACER Nitro V 15 AI ANV15-42-R130 Obsidian Black (NH.U32EU.002)
5.0
10
49 999
40 999 ₴
-
24
-
10
-
15
- +7
від 1709 ₴/міс
Кешбек: 410 ₴
| Діагональ дисплея: | 15.6 " |
| Роздільна здатність дисплея: | 1920 x 1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрана: | 165 Гц |
| Покриття дисплея: | антиблікове |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора: | 7445HS |
| Базова частота процесора: | 3.2 ГГц |
| Об'єм ОЗП: | 16 Гб |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD диска: | 512 Гб |
| Виробник відеокарти: | NVIDIA |
| Модель відеокарти: | GeForce RTX 3050 |
| Операційна система: | DOS |
| Вага: | 2.1 кг |
| Колір кришки: | чорний |
| Час роботи вiд батареї: | 10 год. |
Код: 7229403
-
3
-
12
-
15
- +7
від 125 ₴/міс
Кешбек: 15 ₴

6