DELL - Чорна п'ятниця 2025
Ноутбуки
- Сортування
- популярні
- від дорогих до дешевих
- від дешевих до дорогих
Оплата карткою
46 986
Безкоштовна доставка
Код: 7227651
-
15
-
12
-
15
- +7
від 3298 ₴/міс
Кешбек: 495 ₴
| Діагональ дисплея: | 14 " |
| Роздільна здатність дисплея: | 1920 x 1200 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрана: | 60 Гц |
| Покриття дисплея: | антиблікове |
| Серія процесора: | Intel® Core™ 5 |
| Модель процесора: | 120U |
| Базова частота процесора: | 1.4 ГГц |
| Об'єм ОЗП: | 16 Гб |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD диска: | 512 Гб |
| Модель відеокарти: | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система: | Windows 11 |
| Вага: | 1.65 кг |
| Колір кришки: | сірий |
Оплата карткою
31 349
Безкоштовна доставка
Код: 7195849
-
15
-
12
-
15
- +7
від 2200 ₴/міс
Кешбек: 330 ₴
| Діагональ дисплея: | 15.6 " |
| Роздільна здатність дисплея: | 1920 x 1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрана: | 120 Гц |
| Покриття дисплея: | антиблікове |
| Серія процесора: | Intel® Core™ i5 (13 покоління) |
| Модель процесора: | 1334U |
| Базова частота процесора: | 1.3 ГГц |
| Об'єм ОЗП: | 16 Гб |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD диска: | 512 Гб |
| Модель відеокарти: | Intel Graphics |
| Операційна система: | Ubuntu |
| Вага: | 1.9 кг |
| Колір кришки: | сріблястий |
Оплата карткою
30 779
Код: 7201176
-
3
-
3
-
15
- +7
від 10800 ₴/міс
Кешбек: 324 ₴
| Діагональ дисплея: | 15.6 " |
| Роздільна здатність дисплея: | 1920 x 1080 |
| Тип матриці: | WVA |
| Частота оновлення екрана: | 120 Гц |
| Покриття дисплея: | матове |
| Серія процесора: | Intel® Core™ 3 |
| Модель процесора: | 100U |
| Базова частота процесора: | 1.2 ГГц |
| Об'єм ОЗП: | 16 Гб |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD диска: | 512 Гб |
| Модель відеокарти: | Intel Graphics |
| Операційна система: | Windows 11 |
| Вага: | 1.94 кг |
| Колір кришки: | чорний |
Сортування
