20210924_20210927_sale_weekend (header)
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
+200 ₴
Ваші бонуси
Отримати 200 ₴
Кешбек

200 ₴ акційних бонусів за реєстрацію! Отримуй і використовуй вже при першій купівлі!

Постійні покупці Фокстрот отримують кешбек за кожну покупку в мережі, який можна використовувати при оплаті наступних покупок

ДЕТАЛЬНІШЕ
  • Смартфони
  • ТВ
  • Техніка для кухні
  • Техніка для дому
  • Ноутбуки, ПК, планшети
  • Для геймерів

Розпродаж до -80%

Всі акції

Відкриття зони Xiaomi

brand zone
brand zone
brand zone
Акція діє з 18 червня по 21 червня 2021 року включно в магазинах ТМ «Фокстрот» за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого,40; м. Бровари, вул. Київська,316; м. Київ, пр-т Степана Бандери, 21; м. Київ, пр-т Правди,47; м. Київ, вул. Берковецька,6Д; м. Київ, пр-т Оболонський,21Б (далі період та територія проведення акції)

1. В період та на території дії акції, покупці мають право отримати знижку до 29% на акційні товари ТМ XIAOMI. Знижка розповсюджуються не на всі товари. У випадку, якщо акційний товар за цією акцією, приймає участь в іншій акції, або на нього в магазині встановлено окрему знижку, то покупець повинен обрати, на яких умовах він придбає цей товар. Перелік та кількість товарів, що беруть участь в даній акції обмежений та зазначається в офіційних Правилах акції. Організатор акції залишає за собою право змінити перелік товарів, що беруть участь в цій акції, а також змінити розмір знижки на товари, що беруть участь в цій акції. У випадку закінчення в зазначеному вище магазині ТМ «Фокстрот» товарів, що приймають участь у акції, вважається, що в цьому магазині акція закінчилася достроково.

2. Акція «Розіграш від XIAOMI» (надалі - Акція) діє з 18 червня по 21 червня 2021 року включно в магазинах ТМ «Фокстрот» за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого,40; м. Бровари, вул. Київська,316; м. Київ, пр-т Степана Бандери, 21; м. Київ, пр-т Правди,47; м. Київ, вул. Берковецька,6Д; м. Київ, пр-т Оболонський,21Б (далі період та територія проведення акції).

* Мається на увазі те що покупець, у разі придбання ним в Період та на території дії смартфону ТМ XIAOMI , автоматично становиться учасником Акції та претендентом на отримання заохочення.

Під заохоченням мається на увазі надання права учаснику Акції в разі перемоги, придбати одне із заохоченнь, а саме – смартфон XIAOMI MI 11 Lite 6/128 гб ( загальна кількість що розігрується 6 шт.), або смартфон XIAOMI REDMI NOTE 10 5G 4/128 гб (загальна кількість що розігрується 3 шт), або фітнес-браслет MI Smart Band 4 ( загальна кількість що розігрується 6 шт ), або Фітнес браслет MI Smart Band 6 (загальна кількість що розігрується 6 шт.) . за 1 грн з ПДВ. Один переможець може отримати лише одне заохочення. Загальна кількість заохочень 21. Розіграш буде проведений 22.06.2020р. на сайті random.org з оголошенням результатів на сторінці https://www.facebook.com/foxtrotinfo. Переможця буде оголошено одразу після проведення розіграшу котрому надійде СМС або e-mail повідомлення.

Про детальні умови, перелік товарів, що надає право на участь в розіграші та що беруть участь в акції дізнавайтеся в офіційних правилах розіграшу що знаходяться в куточку споживача на території дії Акції або за телефоном 0 800 300 353 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).
Промокод скопійований
ВГОРУ
Розкрути
Фоксі на призи!