Правила проведення III всеукраїнського конкурсу екологічних проектів «ЕКОклас» під слоганом «Твій перший дорослий проект»Ініціатором та організатором III всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас» виступає торговельна мережа «Фокстрот. Техніка для дому». Організаційний партнер: Національний еколого-натуралістичний центр МОН України. Конкурс проводиться за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України. Міжнародний партнер: Швейцарський фонд «Скорочення ризиків» (Risk Reduction Foundation). Медіа-партнер: бренд «Единственная».
Конкурс проводиться за колективними номінаціями: «ЕКОкласний колектив» та «ЕКОкласна сім’я».
До участі у номінації «ЕКОкласний колектив» запрошуються: колективи 1-11 класів, творчі учнівські об'єднання України у віці від 6 до 17 років включно та їх педагог (керівник гуртка). За результатами конкурсу визначаються 5 дитячих колективів-переможців, які нагороджуються дипломом та подарунковою карткою «Фокстрот» для класу/гуртка/школи. Керівник колективу (1 педагог) отримує подарункову картку «Фокстрот» від організатора Конкурсу у своє особисте користування.
Мінімальна кількість дітей-учасників у колективній номінації - 5 осіб.
До участі у номінації «ЕКОкласна сім’я» запрошуються родини: діти з батьками та/або родичами по всій території України. За результатами конкурсу визначаються 5 сімей-переможців, які нагороджуються дипломом та подарунковою карткою «Фокстрот» для своєї родини. Мінімальна кількість учасників у сімейній номінації - 2 особи.

Календар проведення III Всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас»:
Оголошення старту конкурсу: 5 листопада 2015 року.
Прийом робіт: з 5 листопада 2015 року по 5 квітня 2016 року.
Додатковий етап: онлайн-голосування у заохочувальних номінаціях проходитиме на сторінці https://www.facebook.com/foxtrotinfo серед робіт, що надійшли на конкурс «ЕКОклас» з 5 листопада 2015 року по 29 лютого 2016 року.
Робота журі: з 6 квітня по 10 квітня 2016 року.
Урочисте нагородження переможців (5 дитячих колективів, 5 педагогів та 5 сімей): 17 квітня 2016 року у Києві.

Роботи для участі в заочному конкурсі «ЕКОклас» приймаються на електронну адресу: ecoclass@foxtrot.com.ua. Консультації по проекту за телефоном: +38 (044) 537 48 00, внут. 72671 або (050) 449-39-99 (Олена Милованова) чи на електронну адресу: ecoclass@foxtrot.com.ua.

Умови проведення третього національного конкурсу «ЕКОклас»
Вимоги до презентації-звіту дитячого колективу (обов'язкова для заповнення. Шаблон тут).
Вимоги до презентації-звіту родини (обов'язкова для заповнення. Шаблон тут).
Критерії оцінки матеріалів.